15 01 2013 koncert

Koncert odbędzie się pod Patronatem Burmistrza Miasta Kwidzyn, Kwidzyńskiego Centrum Kultury oraz Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz wielu innych organizacji i instytucji kwidzyńskich w dniu 8 lutego 2013 o godzinie 18.00 na Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Wiejskiej 1.

Bilety/Cegiełki w cenie dzieci/uczniowie 5 zł, dorośli 7 zł do nabycia w kasach Kino-Teatru, w kasie KCSiR na ul. Wiejskiej 1 oraz w sprzedaży bezpośredniej tel. kontaktowy 698 88 19 49.

Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej brała udział w pierwszych wizytach prezydentów, miedzy innymi USA – Georga’a Busha, Francji – Francois Mitterranda, RFN – Richarda von Weizsäckera oraz W. Brytanii – Margaret Thatcher i sekretarza generalnego NATO – Manfreda Woernera. Godnym wspomnienia jest fakt niecodziennego wyróżnienia, jakie padło pod adresem ORMW z ust samego Richarda von Veizsaeckera, który stwierdził, że po raz pierwszy usłyszał tak perfekcyjne, mistrzowskie wykonanie niemieckiego hymnu państwowego przez obcą orkiestrę wojskową.

15 01 2013 koncert2