15 01 2013 koncert

Koncert odbędzie się pod Patronatem Burmistrza Miasta Kwidzyn, Kwidzyńskiego Centrum Kultury oraz Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz wielu innych organizacji i instytucji kwidzyńskich w dniu 8 lutego 2013 o godzinie 18.00 na Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Wiejskiej 1.

Bilety/Cegiełki w cenie dzieci/uczniowie 5 zł, dorośli 7 zł do nabycia w kasach Kino-Teatru, w kasie KCSiR na ul. Wiejskiej 1 oraz w sprzedaży bezpośredniej tel. kontaktowy 698 88 19 49.

Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej brała udział w pierwszych wizytach prezydentów, miedzy innymi USA – Georga’a Busha, Francji – Francois Mitterranda, RFN – Richarda von Weizsäckera oraz W. Brytanii – Margaret Thatcher i sekretarza generalnego NATO – Manfreda Woernera. Godnym wspomnienia jest fakt niecodziennego wyróżnienia, jakie padło pod adresem ORMW z ust samego Richarda von Veizsaeckera, który stwierdził, że po raz pierwszy usłyszał tak perfekcyjne, mistrzowskie wykonanie niemieckiego hymnu państwowego przez obcą orkiestrę wojskową.

15 01 2013 koncert2

Poprzedni artykułKwidzyn Kapsel Tour
Następny artykułTouch of Ireland