20 07 2018 karaoke1

To już nasza druga odsłona tej popularnej na całym świecie zabawy. Zasady karaoke są proste: przychodzisz, wybierasz piosenkę i … dajesz z siebie wszystko podczas jej wykonywania. Ale ktoś sobie pomyśli – co w tym takiego zabawnego? Każdy gdzieś tam sobie siedzi i nuci, a to pod prysznicem a to w samochodzie albo podczas pielenia w ogródku (dla panów opcja koszenia trawy). Ano cały fun polega na tym, że jak to „śpiewał” Jerzy Stuhr”śpiewać każdy może”.  Więc nie ważne czy jesteś Beyonce, Lucianno Pavarotti czy Stasiem Kowalskim, Zuzią Nowak. Ważne jest serce, które wkładasz w muzykę – i to jest cała zabawa.

Zapraszamy wszystkich już 24 lipca na orlik, oś. Piastowskie od godz. 15:00 na tą wspaniałą i kultową zabawę którą poprowadzi Marcin Sawicki ze swoją grupą wokalną Art Voice. A kto wie, może to własnie TY jesteś przyszłą/przyszłym adeptem p. Marcina Sawickiego, ponieważ przy okazji zabawy istnieje możliwość zapisania się na zajęcia grupy wokalnej Art Voice.

A dla tych którzy nie śpiewają a tylko słuchają? Będziemy mieli gry, zabawy, wielkie bańki mydlane, masę balonów i jak zwykle dobry humor i wielkie pokłady kreatywności.

Gdzie: Osiedle Piastowskie (Orlik)
Kiedy: 24.07.2018 r., godz. 15:00
Wstęp: wolny

20 07 2018 karaoke2

Poprzedni artykuł100 – LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI KALENDARIUM OBCHODÓW
Następny artykułPchli targ