08 01 2013 papiernik

08 01 2013 papiernik baner

Już od 4 stycznia 2013 na stronie www.biegpapiernika.pl można zapisać się do IV Kwidzyńskiego Biegu Papiernika. Nasz bieg na dystansie 10 km posiada atest PZLA i jest jednym z młodszych a zarazem najlepszych biegów na 10 km w kraju. II edycja Biegu Papiernika w 2011 roku zajęła znakomite 3 miejsce wśród 97 biegów w Polsce zgłoszonych do konkursu Złote Biegi 2011. Jeśli chcesz rywalizować z najlepszymi w tym prestiżowym biegu organizowanym przez największego producenta papieru na świecie – firmę International Paper w Kwidzynie, wystarczy zarejestrować się na stronie biegu i przyjechać do Kwidzyna 18 maja 2013 roku.

MIEJSCE BIEGU

Bieg odbędzie się 18 maja w Kwidzynie na południowych krańcach województwa pomorskiego. Start o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 6. Trasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz drogami wewnętrznymi jednego z największych zakładów celulozowo-papierniczych w Europie – International Paper Kwidzyn Sp. z o.o.

ATRAKCYJNE NAGRODY

Oprócz sportowej rywalizacji i wspaniałej atmosfery organizatorzy przewidują wiele atrakcyjnych nagród, które będzie można zdobyć w losowaniu po zakończeniu biegu. Ci wszyscy, którzy ukończą IV Kwidzyński Bieg Papiernika otrzymają unikatowy medal pamiątkowy wykonany wg. zwycięskiego projektu wyłonionego w drodze trwającego do 6 stycznia konkursu. Zwycięzcy w kategoriach generalnych otrzymają nagrody finansowe oraz puchary, a najlepszym w kategoriach wiekowych wręczymy nagrody rzeczowe.

DARMOWA REJESTRACJA I PAKIET STARTOWY

Udział w IV Kwidzyńskim Biegu Papiernika jest darmowy, a organizator nie pobiera opłat za pakiet startowy. Pakiety zostaną wręczone każdemu zawodnikowi w biurze zawodów w dniach 17-18.05.2013 r.

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

W dniu biegu na Stadionie Miejskim w Kwidzynie organizator zapewnia w ramach obchodów Dnia IP (Święta Papiernika) dodatkowe atrakcje oraz imprezy towarzyszące. Wśród nich konkurencje sportowe i rekreacyjne dla dzieci i rodzin, marsz rekreacyjny Nordic Walking na 5 km, warsztaty czerpania papieru, wycieczka „ogórkiem” po terenie zakładu papierniczego, zbiórka makulatury z upominkami, zbiórka plastikowych nakrętek na cele charytatywne, park rozrywki dla dzieci, koncerty i wiele innych. Zapraszamy biegaczy z całymi rodzinami na wspólny piknik.

ZAPISY

Rejestracja do IV Kwidzyńskiego Biegu Papiernika na oficjalnej stronie biegu www.biegpapiernika.pl

Poprzedni artykułMistrzostwa w minigolfa
Następny artykułCały Kwidzyn czyta dzieciom