13 09 2017 przeglad1

15 września (piątek) o godz. 9.00 w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Górkach (gmina Kwidzyn) odbędzie się Integracyjny Przegląd Piosenki Religijnej.
Jego organizatorem jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Kwidzynie, z siedzibą w Górkach, prowadzony przez Fundację „Misericordia”. Na scenie pojawią się zespoły reprezentujące WTZ w Dzierzgoniu, Słupsku, Czersku, Skórczu, Starogardzie Gdańskim, Bytowie oraz WTZ z gminy Skarszewy. Powiat kwidzyński będą reprezentowały zespoły z Warsztatu Terapii Zajęciowej  w Kwidzynie i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kwidzynie. Podczas przeglądu odbędzie się wystawa fotograficzna ilustrująca działalność kwidzyńskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej.

Program:
9.00 Powitanie przybyłych gości, przedstawienie spraw organizacyjnych.
9.05 Otwarcie przeglądu – Jerzy Godzik, starosta Kwidzyński
9.10 Występ wprowadzający WTZ Kwidzyn
9.30 Wprowadzenie i przedstawienie idei przyświecającej organizacji „INTEGRACYJNEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI RELIGIJNEJ”- ks. Wiesław Paradowski, proboszcz parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kwidzynie
9.40 Rozpoczęcie występów poszczególnych placówek13 09 2017 przeglad2

Poprzedni artykułOgłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Stowarzyszenie Akwedukt pn. „Kwidzyński Dzień Wolontariatu”
Następny artykułSmak Jesieni