10 04 2019 festiwal smakow foodtruckow

Witamy wiosnę ze smakiem! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków.

Co: I Festiwal Smaków Food Trucków w Kwidzynie
Kiedy: 27-28 kwietnia 2019
Gdzie: Targowisko miejskie przy ul. Kopernika

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już w ostatni weekend kwietnia szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Kwidzynie.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. Na powitanie cieplejszej pory roku mieszkańcy Kwidzyna będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną i znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz pierwszy zagości w Kwidzynie otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Targowisko miejskie zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach Festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Kwidzynie. Będziemy 27 i 28 kwietnia. W sobotę od 12:00 do 21:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/327634424560410/

Partnerzy:

Miasto Kwidzyn
Browar Amber

10 04 2019 festiwal smakow foodtruckow1

10 04 2019 festiwal smakow foodtruckow2

10 04 2019 festiwal smakow foodtruckow3

10 04 2019 festiwal smakow foodtruckow4

Poprzedni artykułEgzaminy gimnazjalne w Kwidzynie
Następny artykułXVI Międzynarodowe Wielkanocne Zawody Balonowe