05 12 2017 gala1

 

Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom,
biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych.

Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

 

Wykonawcy:
Vitaliy Kovalchuk – dyrygent
Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu

Aliona Hrishuk – sopran
Alina Vorokh -mezzosopran
Alexandr Stryuk – baryton
Dimitry Mikheew – tenor
Gayane Arutyunian – sopran

 

Kiedy: 9 stycznia 2018 r.  godz. 18:00

Gdzie: Kinoteatr, ul. Katedralna 18

90 zł (bilety grupowe 70 zł)

05 12 2017 gala2

Poprzedni artykułOgłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadań pozytku publicznego w 2018 roku w dziedzinie: kultura
Następny artykułKabaret Jurki