29 09 2016 animo

Już we wtorek, 4 października, rozpocznie się jubileuszowa, 15-ta edycja Międzynarodowego Festiwalu Animo Kwidzyn 2016. To największe artystyczne wydarzenie naszego miasta!

Nietuzinkowe spektakle, kreatywne warsztaty, projekcje kina artystycznego, dźwiękowe spa i wiele wiele innych.

Zamów bilety już teraz i bądź festiwalowym gościem oraz współtwórcą tego wydarzenia. Uwaga – brak biletów na spektakl otwarcia festiwalu oraz niektóre propozycje programowe. Szczegółowy kontakt w sprawie rezerwacji – www.animofestival.pl, Facebook Animo Festiwal lub animo.pl@gmail.com.

Cyrk-bez-przemocy SYBERIA-3

Made-in-Heaven Maly-PanDON-JUAN-1

Program festiwalu:

04.10.2016 (wtorek)
„CYRK BEZ PRZEMOCY”– TEATR KLINIKA LALEK /POLSKA
HALA WIDOWISKOWA
GODZ. 17:30
SPEKTAKL FAMILIJNY (WIEK OD 3 LAT)
CZAS TRWANIA 60 MIN.

05.10.2016 (środa)
ZŁOTA RYBA – FALKOSHOW/  POLSKA
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KWIDZYNIE
GODZ. 09:00/10:00 –
WIEK OD 3 LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN.

LABIRYNTY ŚWIATŁA  – TADEUSZ WIERZBICKI/POLSKA
CZARNA SALA
GODZ. 11:30  –
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 45 MIN.

FILMY Z PLECAKA  – JADWIGA SITNICKA / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE
GODZ. 12:30  –
WIEK OD 5 LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN

DŹWIĘKOWE SPA – MACIEJ HANUSEK / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE/SALA PREPOZYTA
GODZ. 17:00 –
WIEK OD 10 LAT
CZAS TRWANIA 1.3h

KACZKA, ŚMIERĆ I TULIPAN  – LA CAPRA BALLERINA / WŁOCHY
GODZ. 17:30 –
WIEK OD 10 LAT
CZAS TRWANIA 40 MIN.

KINO FILMU ANIMOWANEGO – MAŁGORZATA SADY / ŚWIAT
CZARNA SALA/NAMIOT
GODZ. 19:00
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN

„W KAŁUŻY” – MARZENNA ANNA OLSZEWSKA / POLSKA
OTWARCIE WYSTAWY
FOYER  KCK
GODZ. 19:30
BEZ OGRANICZENIA WIEKU
CZAS TRWANIA DO KOŃCA ANIMO 2016

SYBERIA – FIGURENTHEATER WILDE & VOGEL/ NIEMCY
DUŻA SCENA KCK
GODZ. 20:00
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 75 MIN.

06.10.2016 (czwartek)
RZEPKA – HISTORIA OPOWIEDZIANA  PRZEZ JEDNĄ MYSZ – TEATR DOMOWY MARIA ISKUSNICA/  BIAŁORUŚ NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KWIDZYNIE
GODZ. 09:00/10:00
WIEK OD 3 LAT
CZAS TRWANIA 40 MIN.

DLA MNIE BOMBA  – TEATR LALKI I LUDZIE /POLSKA
CZARNA SALA
GODZ. 11:30
WIEK OD 10 LAT
CZAS TRWANIA 45 MIN.

FILMY Z PLECAKA  – JADWIGA SITNICKA / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE/PRACOWNIA EDUKACYJNA
GODZ. 12:30
WIEK OD 6 LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN

DŹWIĘKOWE SPA – MACIEJ HANUSEK / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE SALA PREPOZYTA
GODZ. 17:00
WIEK OD 14 LAT
CZAS TRWANIA 1.3h

NOE – ADAM WALNY / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE/DZIEDZINIEC
GODZ. 17:30
WIEK OD 12 LAT
CZAS TRWANIA 50 MIN.

KINO FILMU ANIMOWANEGO – MAŁGORZATA SADY / ŚWIAT
CZARNA SALA/NAMIOT
GODZ. 19:00
WIEK OD 16  LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN

MADE IN HEAVEN – GRUPA COINCIDIENTA / POLSKA
KCK/ DUŻA SCENA
GODZ. 20:00
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 70 MIN.

07.10.2016 (piątek)
TRZY CIENIOWE HISTORIE – THÉÂTRE DU RISORIUS /  FRANCJA
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W KWIDZYNIE
GODZ. 09:00/10:00
WIEK OD 3 LAT
CZAS TRWANIA 40 MIN.

MAŁY PAN   – DIVADLO B /CZECHY
CZARNA SALA
GODZ. 11:30
WIEK OD 7 LAT
CZAS TRWANIA 40 MIN.

FILMY Z PLECAKA  – JADWIGA SITNICKA / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE/PRACOWNIA EDUKACYJNA
GODZ. 12:30
WIEK OD 6 LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN

DŹWIĘKOWE SPA – MACIEJ HANUSEK / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE SALA PREPOZYTA
GODZ. 17:00
WIEK OD 14 LAT
CZAS TRWANIA 1.3h

MOBY – TOMOSKAR /SZWAJCARIA
CZARNA SALA
GODZ. 17:30
WIEK OD 10 LAT
CZAS TRWANIA 60 MIN.

KINO FILMU ANIMOWANEGO – MAŁGORZATA SADY / ŚWIAT
CZARNA SALA/NAMIOT
GODZ. 19:00
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 30 MIN

KRÓTKI ZARYS WSZYSTKIEGO –  CLOUD THEATER/ POLSKA
KCK/DUŻA SCENA
GODZ. 20:00
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 115 MIN.

08.10.2016 (sobota)
BUDAPESZTAŃSKIE MARIONETKI  – BENCE SARKADI / WĘGRY
KCK /DUŻA SCENA
GODZ. 10:00
WIEK OD 3 LAT
CZAS TRWANIA 40 MIN.

SPEKTAKL = ANIMACJA + MUZYKA/ SŁOWACJA – POLSKA
CZARNA SALA
GODZ. 11:30
WIEK OD 3 LAT
CZAS TRWANIA 20 MIN.

DŹWIĘKOWE SPA – MACIEJ HANUSEK / POLSKA
MUZEUM ZAMKOWE/ SALA PREPOZYTA
GODZ. 17:00
WIEK OD 14 LAT
CZAS TRWANIA 1.3h

MAŁY PAN – RADEK BERAN /CZECHY (FILM ANIMOWANY PEŁNOMETRAŻOWY)
KCK/ DUŻA SCENA
GODZ. 17:30
WIEK OD 8 LAT
CZAS TRWANIA 1.2h

ZAMKNIĘCIE FESTIWALU
STUDIUM O DON JUANIE  – ELŻBIETA JEZNACH / FRANCJA
CZARNA SALA
GODZ. 20:00
WIEK OD 16 LAT
CZAS TRWANIA 45 MIN.

FESTIWALOWI TOWARZYSZYĆ BĘDĄ MASTERCLASY ORAZ WARSZTATY:

1. ZE SZNURKA. ANIMACJA POSTACI – KRZYSZTOF FALKOWSKI/ POLSKA
CZARNA SALA / WEJŚCIE OD PODWÓRZA
CODZIENNIE O GODZ. 13:00
WIEK OD 7 LAT
CZAS TRWANIA 3h

2. LALKA RĘKAWICZKOWA – JAMES DAVIES  / USA
CZARNA SALA /NA PIĘTRZE
CODZIENNIE O GODZ. 13:00
WIEK OD 12 LAT
CZAS TRWANIA 3h

3. ANIMACJA DO MUZYKI – PETRONELA DUSOVA/SŁOWACJA
KCK/ SALA LUSTRZANA
WIEK OD 18 LAT
OD 4.10 O GODZ. 16:00
CZAS TRWANIA 1h
OD 5.10 DO 7.10 GODZ. 16:00 – 17:15/ PAUZA/ 18:30 – 20:00
CZAS TRWANIA 3h
8.10 O GODZ. 11:30 POKAZ / SPEKTAKL = ANIMACJA + MUZYKA

4. MUZYKA DO ANIMACJI – BOGDAN SZCZEPAŃSKI/ POLSKA
KCK/ SALA NA DOLE
WIEK OD 18 LAT
OD 4.10 O GODZ. 16:00
CZAS TRWANIA 1h
OD 5.10 DO 7.10 GODZ. 16:00 – 17:15/ PAUZA/ 18:30 – 20:00
CZAS TRWANIA 3h
8.10 O GODZ. 11:30 POKAZ / SPEKTAKL = ANIMACJA + MUZYKA

5. ODKRYCIE KOMEDII – TOM GREDER/AUSTRALIA
KCK/ SALA LUSTRZANA
8.10. O GODZ. 13:30
WIEK OD 18 LAT
CZAS TRWANIA 3h

MIEJSCA FESTIWALOWE:
HALA WIDOWISKOWO – SPORTOWA – ul. WIEJSKA 1A
CZARNA SALA – ul. SŁOWIAŃSKA 13
KCK – ul. KATEDRALNA 18
MUZEUM ZAMKOWE W KWIDZYNIE – ul. KATERDALNA 1