zamek

Warsztaty Tańców w Kręgu to: układy choreograficzne z podkładem muzycznym nauka ruchu i metodyka nauczania, zapis kroków. Warsztaty wzbogacają o nowe pomysły na atrakcyjne lekcje, zajęcia fakultatywne i szkolne imprezy okolicznościowe. Celem tych tańców jest taneczna zabawa, która integruje grupę, pozwala jej uczestnikom poznać się i akceptować ich różnorodność, uczy współpracy, kultury bycia w zespole, radości ze wspólnego działania. Daje również szansę na samoprezentację w atmosferze bezpieczeństwa i zachęca to twórczego działania.

Ponieważ są to tańce w kręgu – nie potrzeba partnera, nie potrzebne też są jakiekolwiek dodatkowe umiejętności taneczne.

Termin:
12-13 czerwca 2010, godz.10.00 – 14.00

Miejsce:
Sale zamkowe Muzeum w Kwidzynie

Cena: 80 zł
Warunkiem zapisania się na warsztaty jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne i przedpłata (minimum 40 zł) do dnia 10 czerwca 2010 r.

Zapisy i informacje:
codziennie w godz. 8-16, tel. 55 646 37 80, 55 646 37 99
email: kwidzyn@zamek.malbork.pl

Prowadząca:
Danuta Trzebińska-Kapczyńska, pedagog-wykładowca. Autorka ciekawych programów choreograficznych i prowadząca zajęcia w zakresie terapii tańcem w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym oraz w bydgoskich szkołach wyższych. Instruktorka Improwizacji Tańca, Ruchu i Symboliki Ciała, oraz Tańców w Kręgu. Tańczy i uczy tańczyć od sześciu lat. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii przy Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu.

20100531 tance etniczne

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata w rajdach ENDURO – wyniki online
Następny artykułKomunikat przeciwpowodziowy