24 06 2013 elementarz

24 06 2013 elementarz2
W celu propagowania wiedzy nt. społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) pośród mieszkańców województwa pomorskiego, Region Gdański NSZZ „Solidarność” w partnerstwie z Pomorską Izbą Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do udziału w seminariach w projekcie pt. ,,Elementarz Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu”.

W ramach projektu wypracowane zostanie narzędzie do autodiagnozy firmy pod kątem stosowania zasad CSR, które zostanie przekazane uczestnikom seminariów. Uzyskane wyniki pozwolą na uczestnictwo w organizowanym przez nas konkursie na                                                                          „Firmę Odpowiedzialną w Biznesie Sektora MMSP”.

Seminaria będą organizowane w 10 powiatach: starogardzkim, kwidzyńskim, wejherowskim, człuchowskim, lęborskim, kartuskim, chojnickim, puckim, nowodworskim oraz tczewskim. Seminaria będa się odbywały w okresie od marca do lipca 2013 roku, po dwa seminaria w miesiącu. W ramach tych jednodniowych seminariów (8 godzinnych), każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów promocyjnych (notatnik, długopis itp.) wraz z publikacją CSR. Na każdym seminarium zapewniamy także catering.

Udział w seminariach jest bezpłatny!

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi informacjami o projekcie dostępnymi na stronie:

www.elementarzbiznesu.pl

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w jednym z seminariów prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na w/w stronie projektu w zakładce „Rekrutacja”.

Zapraszamy do udziału w projekcie!!!

Poprzedni artykułWeekend z minigolfem
Następny artykułMłodzież, sport, kultura