
Z okazji Dnia Samorządowca składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym oraz Osobom zaangażowanym w rozwój lokalnej wspólnoty serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za codzienną pracę na rzecz mieszkańców Miasta Kwidzyna.
Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie oraz troskę o sprawy naszej społeczności. To dzięki Państwa pracy możliwy jest rozwój miasta, realizacja ważnych inicjatyw oraz budowanie miejsca przyjaznego mieszkańcom.
Życzymy wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z pełnionej służby publicznej, pomyślności oraz nieustającej energii do podejmowania kolejnych wyzwań.














