Serdecznie zapraszamy na zakończenie sezonu w I Lidze Piłki Ręcznej i drugie Derby Kwidzyna  USAR KwidzynSMS Kwidzyn, które będzie można zobaczyć na żywo, już w sobotę, 29 maja o godzinie 18:00 na hali przy ulicy Mickiewicza 56b.

Mecz ten planowo miał zostać rozegrany kilka tygodni wcześniej, lecz z powodu potwierdzenia przypadków covidowych musiał zostać przełożony.

Podczas meczu USAR Kwidzyn razem z  SMS’em Kwidzyn zorganizował zbiórkę charytatywną. Jej celem będzie pomoc ofiarom niedawnego pożaru przy ulicy Chopina w Kwidzynie, wśród których znajduje się między innymi zawodniczka drużyn juniorskich MTS Kwidzyn. Swoją obecność i chęć pomocy potwierdzili już dla nas „Kolorowa Wata u Pandy” oraz Foodtruck American Street Food, którzy zapewnią dla nas popcorn, watę cukrową oraz grilla z „tradycyjną” kiełbą, a dochód ze sprzedaży tych produktów trafi do puszki dla potrzebujących. Ponadto szykowane są atrakcje dla najmłodszych i kilka fantów na naszej facebookowej grupie z aukcjami charytatywnymi.

Mecz będzie również transmitowany dla nieobecnych, lecz podwójnie gorąco zachęcamy do przybycia na halę.

Facebook USAR Kwidzyn: https://www.facebook.com/usarkwidzyn

Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCl_loOnqr3yQBPe6UYgYtHw

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2677904702501891?ref=newsfeed

Grupa facebookowa z aukcjami charytatywnymi: https://www.facebook.com/groups/268787447338759

Poprzedni artykułZawody konne i piknik rodzinny
Następny artykułKonkurs kajakowy w I LO