07 11 2014 biegi2

Cała zabawa polega na tym, że w różnych fragmentach lasów wokół Kwidzyna ustawione są punkty kontrolne, a chętni do przeprowadzenia swojego indywidualnego spaceru lub treningu w każdej chwili, wchodząc na portal www.kwidzyn.naszemiasto.pl lub stronę klubu www.umkskwidzyn.pl w zakładce „Treningi”, będą mogli pobrać w formacie pdf i wydrukować sobie aktualną mapę. Aktualna obejmuje teren w okolicy ul. Strumykowej.

Na dobry początek, redakcja www.kwidzyn.naszemiasto.pl wraz z Urzędem Miejskim w Kwidzynie i UMKS Kwidzyn przygotowała konkurs. Trzy pierwsze osoby, które w terminie do 21 grudnia (mapa jest aktualna do 20 grudnia) prześlą na adres e-mail r.cybulski@prasa.gda.pl, swoje zdjęcie na tle punktu kontrolnego nr 17 lub punktu kontrolnego nr 44 dostaną trzy piękne albumy przyrodnicze ufundowane przez wydawcę Vega Studio Adv. z Kwidzyna, a kolejne osoby mogą liczyć na 5 kalendarzy i 5 zestawów upominków przygotowanych przez Urząd Miasta. Poza tym wszystkie dzieci zaprezentowane na tle tych punktów kontrolnych otrzymają dodatkowo kolorowanki o biegach na orientację. Przypominamy, żeby w mailu oprócz zdjęcia podać też dane kontaktowe – imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Miłośnikom bno zalecamy czujność, bo podobnych map przez najbliższe tygodnie zamieścimy jeszcze kilka. Następna trasa będzie dostępna już od 21 grudnia.

Poprzedni artykułBezpłatne badania mammograficzne
Następny artykułPrzetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej przy ul. Granicznej