07 11 2014 biegi2

Cała zabawa polega na tym, że w różnych fragmentach lasów wokół Kwidzyna ustawione są punkty kontrolne, a chętni do przeprowadzenia swojego indywidualnego spaceru lub treningu w każdej chwili, wchodząc na portal www.kwidzyn.naszemiasto.pl lub stronę klubu www.umkskwidzyn.pl w zakładce „Treningi”, będą mogli pobrać w formacie pdf i wydrukować sobie aktualną mapę. Aktualna obejmuje teren w okolicy ul. Strumykowej.

Na dobry początek, redakcja www.kwidzyn.naszemiasto.pl wraz z Urzędem Miejskim w Kwidzynie i UMKS Kwidzyn przygotowała konkurs. Trzy pierwsze osoby, które w terminie do 21 grudnia (mapa jest aktualna do 20 grudnia) prześlą na adres e-mail r.cybulski@prasa.gda.pl, swoje zdjęcie na tle punktu kontrolnego nr 17 lub punktu kontrolnego nr 44 dostaną trzy piękne albumy przyrodnicze ufundowane przez wydawcę Vega Studio Adv. z Kwidzyna, a kolejne osoby mogą liczyć na 5 kalendarzy i 5 zestawów upominków przygotowanych przez Urząd Miasta. Poza tym wszystkie dzieci zaprezentowane na tle tych punktów kontrolnych otrzymają dodatkowo kolorowanki o biegach na orientację. Przypominamy, żeby w mailu oprócz zdjęcia podać też dane kontaktowe – imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Miłośnikom bno zalecamy czujność, bo podobnych map przez najbliższe tygodnie zamieścimy jeszcze kilka. Następna trasa będzie dostępna już od 21 grudnia.