29 07 2014 tour1

29 07 2014 tour2

W najbliższą niedzielę 3 sierpnia Kwidzyn znajdzie się na trasie I Etapu  71. Tour de Pologne UCI World Tour. Etap liczący 226 km prowadzi z Gdańska do Bydgoszczy, a kwidzyńska Premia Lotna znajduje się na 86 kilometrze wyścigu. Kolarzy spodziewamy się w Kwidzynie ok. godz. 15.00 – 15.30. Atrakcją będzie również przyjazd kolumny reklamowej sponsorów wyścigu. Widzowie będą mogli również liczyć na obsługę spikerską.

Serdecznie zapraszamy!

 

Komunikat ws. utrudnień w ruchu podczas Tour de Pologne UCI World Tour, którego premia lotna zorganizowana zostanie w Kwidzynie w dniu 3 sierpnia br.

W związku z przejazdem przez Powiat Kwidzyński  kolarzy biorących udział w TdP w dniu 3 sierpnia (niedziela) nastąpią utrudniania w ruchu:
1. Od godz. 13.00 zamknięty zostanie odcinek DK 90 pomiędzy mostem na Wiśle a rondem łączącym DK 55 i DK 90 przy stacji benzynowej LOTOS.
W stronę Kwidzyna wyjazd z mostu będzie możliwy drogą wzdłuż wału przeciwpowodziowego i Korzeniewa dalej w stronę Marezy. W stronę Sztumu dojazd będzie możliwy drogą w kierunku Pastwy.
2. Od 13.30 zamknięte dla ruchu zostaną drogi i ulice:
a. Dk nr 55 ze strony Sztumu oraz w kierunku Grudziądza.
b. Ulice miejskie: Malborska, Sztumska, Braterstwa Narodów, Warszawska, 3-go Maja, Kościuszki, Mostowa, Grunwaldzka, Sportowa.
3. Od 14.20 wstrzymany zostanie ruch poprzeczny na ww. drogach i ulicach.

 

 

Poprzedni artykułKarnety na rozgrywki PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn
Następny artykułPrzerwa na pływalni