29 03 2018 rajd thumb

Wyścigowe samochody powrócą na ulice Kwidzyna!

Rajd Kwidzyński, zgodnie z wiosenną tradycją odbędzie się już po raz trzeci w dniach 14-15 kwietnia. Rajd zainauguruje widowiskowy wieczorny prolog ulicami Kwidzyna, który odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godz. 18:45. Drugiego dnia zawodnicy rozpoczną zmagania na odcinkach drogowych na terenach gminy Gardeja i gminy Kwidzyn. Park serwisowy będzie zlokalizowany na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Górkach. Impreza będzie drugą rundą cyklu „Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza” oraz „Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur”.

Uroczyste zakończenie Rajdu nastąpi w niedzielę 15 kwietnia o godz. 15.30 na deptaku przy ul. Piłsudskiego.  

Formuła rajdu nie uległa zmianie – będzie to zarówno impreza rangi Rajdów Okręgowych dla licencjonowanych zawodników, jak i SuperKJS i dla zawodników bez licencji sportu samochodowego.

Aby wystartować w 3. Rajdzie Kwidzyńskim, należy wysłać zgłoszenie do organizatora przy użyciu formularza zgłoszeń na stronie www.masatech.pl.

Organizatorem rajdu jest Automobilklub Morski.

Z uwagi na kwestie bezpieczeństwa i organizacyjne Plac Jana Pawła II w Kwidzynie zostanie zamknięty dla ruchu kołowego od godz 23.00 w dniu 13 kwietnia do godz. 22.00 w dniu 14 kwietnia.

więcej www.rajdkwidzynski.pl

29 03 2018 rajd

29 03 2018 rajd mapa

Poprzedni artykułDni Otwarte w Dziennym Domu Pobytu Senior+
Następny artykułModernizacja Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Zdrowie w Kwidzynie