Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Grafika wiodąca Teatru Cieni Baśni Andersena

Teatr Cieni Baśni Andersena

Hans Christian Andersen pozostawił światu bezcenny spadek – kolekcję baśni, które wzbogaciły kanon klasyki literatury dziecięcej. Mimo upływu lat ich piękno nieustannie oczarowuje kolejne pokolenia. To opowieści, które mają w sobie moc rozwijania wyobraźni, empatii i wrażliwości.
Nasi artyści przedstawią Państwu całkowicie nową odsłonę, tych ponadczasowych historii. Za pomocą swoich ciał, rekwizytów oraz ekranów na scenie powstanie niezwykły spektakl. Proszę wyobrazić sobie kolorowe cienie znanych postaci, połączone z grą aktorską, wspaniałym lektorem a także samego Hansa Christiana Andersena na scenie, który przybliży dzieciom nie tylko swoje baśnie ale również jego ciekawą historię. Trzy baśnie o różnych morałach w artystycznej oprawie kolorowego teatru cieni na jednej scenie już 20 stycznia 2020 r. na deskach teatru w Kwidzynie.

TWÓRCY
„artystyczni” to zespół młodych, kreatywnych ludzi, którzy tworzą oryginalne widowiska łączące teatr z różnorodnymi dziedzinami sztuk artystycznych założony przez Arkadiusza Gwizdałę, prekursora sztuki baniek mydlanych w Polsce, zwycięzcę najcenniejszej nagrody publiczności programu Mam Talent! Określony cel całego zespołu i jego determinacja przełożyła się na wiele sukcesów w Polsce, Czechach, Norwegii i Niemczech. Sześcioletnie doświadczenie i nieustanny rozwój przerodziły się w niezwykłe widowiska skierowane dla najbardziej wymagającej widowni, jaką są dzieci.

Kiedy: 20 stycznia 2020 r. godz. 16:30
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 5 zł (kup online)

Plakat Teatru Cieni Baśni Andersena

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sty 20 2020
Zakończone!

Czas

16:30 - 18:30

Koszt

5 zł

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn