Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Radość najpiękniejszych lat. Koncert utworów Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w wykonaniu grupy wokalnej Art Voice

Ideą koncertu jest kontynuacja projektu koncertów tematycznych polskich artystów, prezentacja ich dorobku muzycznego i artystycznego, w nowych spojrzeniach aranżacyjnych. Jest to ukazanie wartości i bogactwa muzycznego w utworach, które niekiedy bywają zwyczajnie zapomniane.

Poza takimi utworami jak „Tyle słońca w całym mieście”, czy ” Staruszek świat” pojawią się równie znane, lecz w lekko odmienionych (mamy nadzieję na lepsze) aranżacjach, takie jak „Wielka dama tańczy sama”, „Za wszystkie noce”, czy chociażby „Kto wymyślił naszą miłość”.

Koncert Radość najpiękniejszych lat to nie tylko prezentacja dorobku wielkiej Artystki, ale również prezentacja twórczości genialnego muzyka, jakim był Jarosław Kukulski i jego wrażliwości muzycznej.

Grupa Art Voice zrealizowała do tej pory takie produkcje koncertowe jak “Dojrzała miłość”, “Koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego”, oraz “A wszystko to Ty”. Dali tym samym świadectwo swojego profesjonalizmu, czym podbili serca mieszkańców Kwidzyn i okolic. Każdy, kto był i choć raz ich słyszał, nie będzie miał wątpliwości, iż czas spędzony z nimi nie będzie czasem straconym.

Przygotowanie grupy, opracowania muzyczne – Marcin Sawicki

Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie teatru lub online na stronie www.kck.ckj.edu.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 23 2021
Zakończone!

Czas

16:30

Koszt

15,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/