Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Fragment spektaklu „Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa”

Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa – Dobranocka Teatralna online

„NIC, DZIKA MRÓWKA, ADAM I EWA”
Teatr Barnaby

Scenariusz napisała Malina Prześluga – poznańska dramatopisarka, związana głównie z twórczością dla dzieci i młodzieży. Za pomocą dowcipnej historii o stworzeniu świata spektakl opowiada małym widzom o trudach budowania wzajemnych więzi i wartości współdziałania.

Nic był początkiem wszystkiego i poza nim nie było nic więcej, co bardzo mu odpowiadało. Dlatego zaczyna się irytować, kiedy wokół niego gromadzą się kolejne stworzenia. Jednym z nich jest Dzika Mrówka, która szuka dogodnego miejsca na złożenie swoich jajeczek. To można by jeszcze przeżyć, ale prawdziwą zgrozą jest pojawienie się Adama i Ewy, trudniejszych intruzów, którzy zakłócają spokój swoimi kłótniami. Życie Pana Nic staje się koszmarem, zwłaszcza gdy wykluwają się Mrówiątka w niespotykanej ilości, które trzeba opanować. To wymaga zwarcia szyków Pana Nic i pierwszych stworzeń. Nic postanawia pogodzić się z sytuacją i powoli akceptuje przybyszów.

Scenariusz: Malina Prześluga
Scenografia: Marcin Marzec
Muzyka: Marcin Marzec

Kiedy: 24 kwietnia 2020 r., godz. 17:00-20:00
Gdzie: online na stronie http://dobranockiteatralne.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Kwidzyn oraz Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.

Plakat spektaklu „Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa”

Logo Dobranocek TeatralnychLogo Generacji Kreatywnych

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kwi 24 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 20:00