Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Muzyka z kawą w tle – Joanna Aleksandrowicz

Od nocy do nocy…

W listopadowej odsłonie cyklu Muzyka z kawą w tle – Joanna Aleksandrowicz.

„Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych, a także – przede wszystkim – filmów. Dopracowany w najmniejszych detalach. Profesjonalni muzycy (perkusista, basista, pianista), niepowtarzalny klimat… Joanna Aleksandowicz wraz z zespołem oczarowuje publiczność zgromadzoną na salach i przenosi do innych czasów. Na pierwszy plan wybijają się ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i wyrazista, emocjonalna interpretacja. Słuchacze opuszczają koncert z poczuciem swoistego „katharsis”. Ciężko nie uronić łzy, bo muzyka prezentowana na koncercie jest efektem pasji, zaangażowania oraz emocji.

Na repertuar artystki składają się, m.in. utwory z filmów i teatrów telewizji: „Noce i dnie”, „Mamma Mia”, „Vabank”, „Hallo Szpicbródka”, „Czyż nie dobija się koni”, „Zagraj Antoś tango”.

Stałym i nieodmiennym elementem cyklu Muzyka z kawą w tle jest forma zapłaty „Płać ile uważasz”. Jest to propozycja zapłaty za koncert i docenienia jego wartości w zależności od zasobności portfela uczestnika koncertu, jak również jego wewnętrznych odczuć, gdyż za koncert można zapłacić również po jego wysłuchaniu. Dziękujemy bardzo tym widzom, którzy pomimo wniesienia dobrowolnej opłaty przed koncertem, decydują się dopłacić również po jego wysłuchaniu.

Co: Muzyka z kawą w tle: Joanna Aleksandrowicz „Od nocy do nocy”
Kiedy: 21 listopada 2019 r., godz. 18:00 (wejściówki dostępne od 12 listopada 2019 r.)
Gdzie: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
Koszt: „Płać ile uważasz”

 

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 21 2019
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Czarna Sala
Słowiańska 13, Kwidzyn