Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Back to Aretha

Muzyka z kawą w tle – Back to Aretha

Z ogromną przyjemnością i podekscytowaniem czekamy na kolejną odsłonę cyklu „Muzyka z kawą w tle”. Cieszy nas niezmiernie Państwa zainteresowanie i udział w poprzednich recitalach przy filiżance kawy. Chcąc zachować ten dobry nastrój zapraszamy na kolejny wieczór z dobrą muzyką i jeszcze lepszą kawą od Cafe Sati Polska. Tym razem naszym gościem będzie Anna Grzelak.
20 lutego o godz. 18:00 w Czarnej Sali czeka Was ponad godzinny występ tej utalentowanej piosenkarki, która zmierzy się z potężnymi dźwiękami jakie wychodziły z gardła Arethy Franklin.

Projekt Back To Aretha opiera się na wykonywaniu kompozycji z repertuaru Areth’y Franklin.

Jest wspomnieniem elektryzującej muzyki soulowej lat 60. i 70., swoistym powrotem do przeszłości prezentowanym z niezwykłą energią tworzoną przez młodych i zdolnych artystów. Muzycy projektu Back To Aretha posiadają ogromne doświadczenie sceniczne oraz wiele osiągnięć artystycznych.

Anna Grzelak – śpiew
Bartosz Staszkiewicz – instrumenty klawiszowe
Jakub Kowalczyk – gitary
Filip Dzierżawski – gitara basowa
Mateusz Krawczyk – perkusja
Alicja Kuszowska i Emilia Hamerlik – chórki.

O wokalistce:
Anna Grzelak otrzymała tytuł magistra sztuki po ukończeniu studiów w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, specjalność wokalistyka jazzowa. Od 2017 roku jest instruktorem śpiewu jazzowego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w tejże Akademii. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali, m.in. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”, czy Festiwalu Pamięci Marka Grechuty. Zdobywczyni Grand Prix międzynarodowego festiwalu Rzeszów Carpathia Festival. W 2015 roku stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od 2016 roku artystka Nowej Sceny w Bydgoszczy. Miała okazję współpracować przy różnych projektach między innymi z Bernardem Maseli, Krzysztofem Ścierańskim, a także Krzesimirem Dębskim podczas koncertu finałowego Festiwalu Piosenki Ballady Filmowej w Toruniu. Występowała wielokrotnie na deskach Filharmonii Pomorskiej.

Stałym i nieodmiennym elementem cyklu Muzyka z kawą w tle jest forma zapłaty „Płać ile uważasz”. Jest to propozycja zapłaty za koncert i docenienia jego wartości w zależności od zasobności portfela uczestnika koncertu, jak również jego wewnętrznych odczuć, gdyż za koncert można zapłacić również po jego wysłuchaniu. Dziękujemy bardzo tym widzom, którzy pomimo wniesienia dobrowolnej opłaty przed koncertem, decydują się dopłacić również po jego wysłuchaniu.

Kiedy: 20 lutego 2020 r., godz. 18:00
(wejściówki do odbioru w kasie kina oraz sekretariacie KCK od 11 lutego 2020 r.)
Gdzie: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
PŁAĆ ILE UWAŻASZ

Plakat koncertu „Back to Aretha”

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 20 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

Płać ile uważasz

Lokalizacja

Czarna Sala
Słowiańska 13, Kwidzyn