Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Letnie Granie – koncerty: Zbigniew Kulwicki i Jack Moore

12 sierpnia 2022 r. o godzinie 19.00 Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne koncerty z cyklu Letniego Grania. Na letniej scenie wystąpią: Zbigniew Kulwicki oraz Jack Moore.

 Zbigniew Kulwicki – solista, śpiewak o niezwykłych zdolnościach aktorskich. W repertuarze artysty przeważają światowe hity musicalowe oraz przeboje muzyki popularnej. Jego interpretacje muzyczne są gwarantem udanego, pełnego wrażeń koncertu.

zdjęcie śpiewaka w smokingu
fot. fot. Kwidzyńskie Centrum Kultury

Jack Moore (syn słynnego gitarzysty Gary’ego Moore). Jest młodym, utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do gitary zaszczepił w nim ojciec Gary Moore, z którym przez wiele lat koncertował po całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack Moore grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne. W ramach projektu „GARY MOORE TRIBUTE BAND feat” koncertuje w Polsce, gdzie towarzyszą mu polscy muzycy.

fot. fot. Kwidzyńskie Centrum Kultury

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sie 12 2022
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Lokalizacja

Plac Plebiscytowy
Plac Plebiscytowy, ul. Chopina

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/