Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Gospel Rain

Kwidzyńskie Warsztaty Gospel

Kochasz śpiewać? Szukasz możliwości rozwoju swojej pasji? Chcesz pracować z jednymi z najlepszych nauczycieli w Polsce? Weź udział w III Kwidzyńskich Warsztatach Gospel! Weekendowe (21-22 października) zajęcia poprowadzi Grzegorz Głuch, lider chóru GOSPEL RAIN, dyrygent, aranżer i kompozytor, uważany za jednego z najlepszych specjalistów od tworzenia harmonii wokalnych. Towarzyszyć mu będą także: Sylwia Piotrowska – solistka Gospel Rain, trenerka wokalna i specjalistka emisji głosu oraz Jakub Piotrowski – pianista, aranżer i filar zespołu muzycznego Gospel Rain.

Gospel Rain uznawany jest za jeden z najlepszych chórów gospel w Polsce. Współpracował z najważniejszymi postaciami polskiej sceny muzycznej oraz uczestniczył w najbardziej prestiżowych koncertach telewizyjnych.

-Za nami trzydzieści lat doświadczeń, wielu płyt i znakomitych projektów. Pragniemy podzielić się naszymi doświadczeniami, wiedzą i pomysłami, zwłaszcza z tymi z Was, jacy mają mniejszy dostęp do możliwości rozwoju warsztatu muzycznego. Od wielu lat prowadzimy warsztaty, których uczestnikami jest rokrocznie kilkaset osób w całej Polsce – podkreślają członkowie Gospel Rain.

W swoim dorobku zespół ma kilkaset utworów w autorskich opracowaniach, w tym najpiękniejsze pieśni chwały i hymnów gospel. Z powodzeniem prezentował także własne aranżacje piosenek rozgrywkowych, a także kolęd i pieśni tradycyjnych.

Podczas III Kwidzyńskich Warsztatów Gospel uczestnicy zajęć pracować będą nad warsztatem śpiewu i kształtowaniem emisji głosu, używając metod i technik stosowanych w najlepszych szkołach wokalnych.

-Uczymy piosenek w wielogłosowym układzie, w formach i aranżacjach jakie dostosujemy do możliwości i oczekiwań uczestników – informują członkowie Gospel Rain.

Dwudniowe zajęcia zakończy natomiast koncert finałowy „Nigdy nie będziesz sam” (22 października – godz. 18.00), z udziałem chóru Gospel Rain oraz uczestników III Kwidzyńskich Warsztatów Gospel.

III Kwidzyńskie Warsztaty Gospel poprowadzą:

  • 𝗚𝗿𝘇𝗲𝗴𝗼𝗿𝘇 𝗚ł𝘂𝗰𝗵 – lider Gospel Rain, dyrygent, aranżer, kompozytor, autor wielu utworów i niezliczonych aranżacji i opracowań, uznawany za jednego z najlepszych specjalistów o tworzenia harmonii wokalnych;
  • 𝗦𝘆𝗹𝘄𝗶𝗮 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 – znakomita wokalistka i trenerka wokalna, specjalistka emisji głosu, twórczyni szkoły wokalnej Studio J’Sound w Lublinie, solistka Gospel Rain;
  • 𝗝𝗮𝗸𝘂𝗯 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿𝗼𝘄𝘀𝗸𝗶 – pianista, aranżer, filar zespołu instrumentalnego Gospel Rain, producent muzyczny, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.

Program zajęć:

21 października
8.30 – rejestracja uczestników
9.00 – 18.00 zajęcia warsztatowe

22 października
10.00 – rozpoczęcie warsztatów
18.00 – zakończenie dwudniowych warsztatów finałowym koncertem z udziałem chóru Gospel Rain oraz uczestników zajęć

Akredytacja/koszt uczestnictwa w warsztatach: 𝟭𝟬𝟬 𝘇ł (w cenie dwudniowy obiad)

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: 𝗵𝗮𝗿𝗳𝗮@𝗸𝗰𝗸-𝗸𝘄𝗶𝗱𝘇𝘆𝗻.𝗽𝗹 (liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

Więcej informacji znaleźć można pod nr tel. 𝟱𝟬𝟮 𝟯𝟬𝟯 𝟰𝟰𝟰.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 21 - 22 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

100,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/