Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną informujemy, że koncert “Stare Dobre Małżeństwo”, który miał się odbyć dnia 8 sierpnia 2020 r. zostaje przeniesiony. Nowy termin to: czerwiec 2021 r.

Zakupione wcześniej bilety przez Państwa będą aktualne i ważne na nowy termin wydarzenia.

Jeżeli nowa data wydarzenia będzie dla Państwa nieodpowiednia to prosimy o kontakt wraz z numerem transakcji na adres e-mail p.brzostowski@kck-kwidzyn.pl w celu dokonania przez nas zwrotu pieniędzy za bilety.

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie. Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. 

Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych. 
23 września o godz. 19:00 zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez Kwidzyńskie Centrum Kultury do teatru miejskiego w Kwidzynie. 
Czas trwania ok 2 h.
Bilety do nabycia online na stronie www.kck.ckj.edu.pl i kupbilecik.pl

Kiedy: 23 września 2020 r., godzina 19:00 (nowy termin)
Gdzie: Teatr, Kwidzyn ul. Katedralna 18

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 01 2021
Zakończone!

Czas

19:00 - 18:00

Koszt

75 zł

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/