Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Zespół Czerwone Gitary

[ZMIANA TERMINU] Koncert zespołu Czerwone Gitary

W związku z obecną sytuacją w kraju w odniesieniu do zaostrzeń epidemiologicznych informujemy, że termin koncertu został przesunięty na 29 listopada 2020 r. Dotychczasowo zakupione bilety zachowują ważność. Jeśli jednak nowy termin Państwu nie odpowiada i chcieliby Państwo uzyskać zwrot pieniędzy za zakupione bilety, prosimy o wysłanie wiadomości z numerem transakcji na adres p.brzostowski@kck-kwidzyn.pl.

PLATYNOWY KONCERT jest podsumowaniem 55-letniej działalności zespołu.

W około dwugodzinnym programie, usłyszycie Państwo największe przeboje z początkowego okresu działalności grupy jak i nowe utwory muzyczne skomponowane właśnie na to wydarzenie. Nowinką techniczną będzie historia zespołu w przekazie multimedialnym.

Od parunastu lat Czerwone Gitary tworzą: Jerzy Skrzypczyk – perkusja, śpiew, Mieczysław Wądołowski, – gitara akustyczna, śpiew, Dariusz Olszewski – gitara solowa, śpiew oraz Arkadiusz Wiśniewski (gitara basowa, śpiew, aranżacje). Ich występy przyjmowane są entuzjastycznie, o czym świadczy reakcja widzów na koncertach i liczne, po koncertowe opinie.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

Czerwone Gitary należą do grona nielicznych zjawisk muzycznych, które stały się klasyką polskiej kultury popularnej. Niezapomniane przeboje zespołu – choćby „Matura”, „Anna Maria” czy „Kwiaty we włosach” – na trwale zapisały się w zbiorowej świadomości i do dziś są rozpoznawane przez miliony słuchaczy – bez względu na ich gusta i metryki. W świecie pop-kultury, w którym dominują jednosezonowe mody, kilkudziesięcioletnia, konsekwentna praca Czerwonych Gitar zasługuje na szczególne uznanie. Najpełniejszym wyrazem tego uznania jest niesłabnąca sympatia i popularność wśród słuchaczy.

Kiedy: 29 listopada 2020 r., godz. 19:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 80 zł (kup online)

Plakat koncertu zespołu Czerwone Gitary

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

maj 08 2020
Zakończone!

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

80 zł

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn