Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Koncert Sound `n Grace

10 lat od finału Mam Talent na deskach kwidzyńskiego teatru wystąpi finalista tego programu chór gospel Sound ` n Grace.

19 grudnia, w czasie trwania Jarmarku bożonarodzeniowego w teatrze wybrzmią takie hity jak “Dach”, “Chcemy więcej” czy “Możesz wszystko”.

Koncert będzie jednocześnie transmitowany na ekranie LED przed teatrem, więc każdy, kto nie zdąży kupić biletu będzie miał możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Od 2011r.  Sound’n’Grace liczy ponad 20 wokalistów.  Muzyczne korzenie grupy to contemporary (nowoczesny) gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Miesza, przeplata, czerpie, łączy, eksperymentuje. Ale przede wszystkim zwraca uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i wykonań. 

Sound’n’Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje nie tylko w miejscach uznawanych za 'święte’ ale i w klubach jazzowych (Akwarium Jazzarium, Tygmont, Hybrydy), rockowych (Hard Rock Café), w centrach artystycznych (Fabryka Trzciny, Teatr Praga) oraz na scenach prestiżowych teatrów (Teatr Capitol, Teatr Kwadrat, Teatr Polski).  Wśród solistów, którzy pracowali, bądź nadal pracują z chórem, znajdują się laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd (TVN) oraz Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej . Ponadto grupa została doceniona przez takie gwiazdy polskiej sceny jazzowej i r’n’b jak: Dorota Miśkiewicz, Natalia Niemen, Mieczysław Szcześniak, Life New M czy NuSoulCity. Gościnnie z chórem występowali także: Ola Nowak z zespołu „Dziewczyny“, Mateusz Krautwurst z „The Positive“  a także Nick Sinckler. 

W związku z nowymi obostrzeniami związanymi z COVID-19 liczba miejsc w teatrze jest okrojona do 50%. Po wyczerpaniu limitu miejsc, osoby zaszczepione mogą kupić bilety z puli dodatkowej wyłącznie w kasie kina po DOBROWOLNYM okazaniu certyfikatu szczepienia.

  • Kiedy: 19 grudnia 2021r., godz. 16:00
  • Gdzie: teatr, ul. Katedralna 18
  • Cena: 10 zł

Bilety dostępne w kasie teatru i online na stronie www.kckkwidzyn.pl

Kwidzyńskie Centrum Kultury informuje, że z dniem 1 stycznia 2022r. zmienia się adres strony internetowej. Od przyszłego roku będzie to adres www.kckkwidzyn.pl

Okres przejściowy istnienia dwóch adresów – do końca grudnia 2021r.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 19 2021
Zakończone!

Czas

16:00 - 17:30

Koszt

10,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/