Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego

Po niewątpliwym sukcesie wrześniowego koncertu piosenek Zbigniewa Wodeckiego, Art Voice nie schodzi ze sceny i ma przyjemność wystąpić raz kolejny.

Ponownie usłyszą Państwo 20 utworów, między innymi „Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Chałupy welcome to”, oraz z najnowszej płyty Zbyszka Wodeckiego – „Na paluszkach”, „Dobrze, że słońce”, „Chwytaj dzień”.

22 maja minęły dwa lata odkąd Zbyszek Wodecki pozostawił ziemski podołek, by grać aniołom na skrzypkach. Zasmucił tym wielu z nas, ale na nasze szczęście pozostawił swoja twórczość jakże znaną nam wszystkim, optymistyczną i tak bardzo żywą. Mieliśmy tę przyjemność, raptem pół roku przed śmiercią gościć Go na koncercie podczas „Cudu nad Wisłą”, mogąc na żywo doświadczyć jego wielkiej twórczości, wspaniałego dowcipu i humoru.

Grupa wokalna Art Voice ma przyjemność zaprezentować największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, chcąc utrwalić w pamięci właśnie ten optymizm, miłość do życia i drugiego człowieka.

Zbigniew Wodecki był multiinstrumentalistą, uwielbiał swoje skrzypce ale nie sprawiało mu problemu granie na innych instrumentach jak trąbka czy fortepian. Był to nieoceniony talent a nierzadko ułatwienie przy tworzeniu kompozycji muzycznych. Od niedawna grupa Art Voice w swoich szeregach kształci nie tylko wokalistów, ale również młodzież grającą na takich instrumentach jak wiolonczela, flet czy akordeon, tym bardziej koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego będzie oddawał charakter jego twórczości.

Co: Koncert piosenek Zbigniewa Wodeckiego
Kiedy: 19 listopada 2019 r., godz. 18:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 15 zł (kup online)

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 19 2019
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn