Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Michał Bajor

[ZMIANA TERMINU] Koncert Michała Bajora

Informujemy, że koncert został przeniesiony na 2 października 2020 r. Dotychczasowo zakupione bilety zachowują ważność. Osoby, którym nie odpowiada nowy termin, mogą poprosić o zwrot pieniędzy.

Łżykwiat, brzezień, dębień, aprilis czy też zwykły kwiecień. To miesiąc w którym wiosna nieśmiało rozpuszcza swoje włosy, to miesiąc pierwszych cieplejszych promieni słońca, miesiąc radości i rozkwitającej miłości. W powietrzu czuć kwitnące trawy, a przyroda nieśmiało budzi się do życia.

To właśnie w kwietniu Michał Bajor w swojej Kolorowej Kafejce zaprezentuje nam piosenkę włoską i francuską tak lekką, radosną i niezwykle wiosenną.

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno-włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert.

Kolor Cafe to bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej „Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga, czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości” Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W ZWIĄZKU ZE SPECYFICZNYM I KAMERALNYM CHARAKTEREM RECITALU MICHAŁA BAJORA UPRZEJMIE PROSIMY O NIEPRZYPROWADZANIE NA KONCERT MAŁYCH DZIECI PONIŻEJ 6. ROKU ŻYCIA. PRZEPRASZAMY I DZIĘKUJEMY.

Kiedy: 2 października 2020 r., godz. 19:00
Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18
Bilety: 65 zł (kup online)

Plakat koncertu Michała Bajora

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

Kwi 18 2020

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

65 zł
Kino Teatr Kwidzyn

Lokalizacja

Kino Teatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn