Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej

Koncert Kolęd i Pastorałek 

Magia Świąt Bożego Narodzenia dogania naszą codzienność dużymi krokami. Dajmy się jej ponieść i spędźmy chwile z rodziną na wspólnym kolędowaniu z Zespołem Pieśni i Tańca “Powiśle”. Tradycją już jest, że tuż przed Świętami zapraszamy mieszkańców Kwidzyna i okolic do teatru, by wsłuchać się w dźwięki kolęd i pastorałek.

– W kręgach naszych przyjaciół mówi się, że dopiero po naszym koncercie tak na prawdę  zaczyna się odczuwać prawdziwą bożonarodzeniową atmosferę. Że,  jeśli ktoś nie przyjdzie na ten koncert, to nie może w pełni przeżywać tego najpiękniejszego święta w roku – mówi Ewa Jamrozek, instruktor tańca w ZPiT „Powiśle”.

17 grudnia ZPiT „Powiśle” zaprezentuje Wam niesamowity koncert, w którym znajdą się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, wzbogacone kilkoma lekkimi tańcami i ruchem scenicznym, a wszystko to będzie okraszone odrobiną poezji. W repertuarze znajdą kolędy znane, takie jak np. „Wśród nocnej ciszy”, Lulajże Jezuniu”, czy „Przybieżeli do Betlejem”, jak też mniej znane, czyli m.in.: „Z nieba wysokiego”, „Skrzy się mrozem pole”, „Idzie na ziemię Jezusek”.

  • Kiedy:   17 grudnia 2022, godzina 17:00.
  • Gdzie:   Teatr, Kwidzyn ul. Katedralna 18.
  • Cena:   20 zł

Bilety do nabycia w kasie teatru oraz on-line na www.kckkwidzyn.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 17 2022
Zakończone!

Czas

17:00 - 18:30

Koszt

20,00PLN

Lokalizacja

Kinoteatr Kwidzyn
Kinoteatr Kwidzyn
Katedralna 18, Kwidzyn

Organizator

Kwidzyńskie Centrum Kultury
Telefon
+48 55 279 35 28
Email
kck@kck-kwidzyn.pl
Strona WWW
https://kckkwidzyn.pl/