Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
grafitti

Familia Graff Jam 3

Zapraszamy na tegoroczną edycję Familia Graff Jam, która odbędzie się na Strzelnicy Miejskiej w Kwidzynie przy ulicy Strumykowej.

  • Start – sobota 27 sierpnia 2022 roku – godzina 10:00

Więcej info na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/600718311704011

Chcesz wziąć udział i namalować swój obrazek na ścianie? A może po prostu chcesz wpaść i popatrzeć? Zabierz swoją rodzinę znajomych – wszyscy możemy malować! Zapraszamy!

  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Familia Graff Jam – to impreza, która powstała z myślą o „rodzinach graffiti” ale również i o zwykłych rodzinach, które chcą/mogą spędzić dzień w piknikowo-artystycznym stylu.

Pomysł aby stworzyć wydarzenie związane z graffiti powstał w 2019 roku w głowach kwidzynianina – Szymona Szymańskiego oraz grona jego przyjaciół i znajomych. Doskonałym miejscem na takie przedsięwzięcie okazała się kwidzyńska strzelnica.

Jeżeli chodzi o autorów pojawiających się na imprezie, to od pierwszej edycji mamy zaszczyt gościć naprawdę znane w środowisku osoby. Zjeżdżają się do Kwidzyna z każdego zakątka Polski. W tym roku naszymi gośćmi będą artyści z: Nowej Soli, Krakowa, Katowic, Warszawy, Łodzi i wielu innych miast i regionów. Nie zabraknie licznej grupy artystów z Trójmiasta. Pojawią się goście zagraniczni ze Szwecji a nawet zawita do nas artystka z Tajlandii.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sie 27 2022
Zakończone!

Czas

10:00 - 21:00

Lokalizacja

Strzelnica miejska
Strzelnica miejska
ul. Strumykowa, 82-500 Kwidzyn