Oficjalny Portal Miasta Kwidzyna

Logo Unii Europejskiej
Fragment przedstawienia „Okienko”

Dobranocka Teatralna „Okienko”

„Okienko”
Teatr Okno

Spektakl jest podróżą po teatrze cieni. Składa się z krótkich historii zrealizowanych w różnych odmianach tej teatralnej techniki. Prezentowane podczas przedstawienia opowiastki: Motylek, Uparciuch, Obżartuch, Zaklinacz Węży, Zagadka I, Zagadka II, Magik posiadają ukryty morał, który po zaprezentowaniu każdej z nich próbujemy wraz z publicznością odnaleźć. W ten sposób uczymy młodego widza aktywnego odbioru teatru.

Przedstawienie było prezentowane m.in. na: Kids Euro Festiwal w Waszyngtonie (USA), Festiwalu „Święto Głupców” w Warszawie, Festiwalu „FITTE” w Tunisie (Tunezja), Festiwalu Teatrów Lalkowych i Ulicznych „Calineczka” w Płońsku, Festiwalu „Teatralne Lato” w Chauvigny (Francja), „Spotkaniach za kurtynką” w Suwalskim Ośrodku Kultury, w Domu Nauki i Sztuki w Józefowie oraz w innych festiwalach, domach kultury i przedszkolach.

Spektakl dla widzów najmłodszych i uczniów klas 1-3.

Kiedy: 28 lutego 2020 r., godz. 18.00
Gdzie: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
Bilety: 10 zł

Serdecznie zapraszamy!

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Miasta Kwidzyn oraz Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.

Fragment przedstawienia „Okienko” Fragment przedstawienia „Okienko” Fragment przedstawienia „Okienko” Fragment przedstawienia „Okienko”Logo Dobranocek TeatralnychLogo Generacji Kreatywnych

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 28 2020
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00

Koszt

10 zł

Lokalizacja

Czarna Sala
Słowiańska 13, Kwidzyn